2. Aile
  3. Babam annemi aldatıyor

Babam annemi aldatıyor

Karla - NaN saniye önce
Babam annemi aldatıyor. Psikolojim bozulmuş durumda
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, anne baba arasında ki aldatma durumu çocuk genel olarak sarsıcı bir şekilde kendini gösterebiliyor. Bazı durumlarda çocuk kendini de aldatılmış sayabiliyor. Bunun sizin için zor olduğunu anlayabiliyorum. İşte tam da bu gibi zamanlarda insan psikolojik bir desteğe daha çok ihtiyaç duyuyor.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları