2. Aile
  3. Babam annemi aldatıyor

Babam annemi aldatıyor

... ... - 11 ay önce
Hocam merhabalar öncelikle , nasılsınız? Benim derdim çok karmakarışık ruh halindeyim sizleri buldum açıkcası fotoğrafınızdan da çok samimi gördüğüm için size yazmak istedim. Babam annemi yıllar öncesinde de aldatıyordu ve cezaevine girdi yıllarca annem boşanmadan herşeyi kabul edip cezaevindeyken bile baktı ona. Şuan cıktı ayrı yaşıyoruz babamla annem hala evli aslında annem sevmiyor gibi davranıyor takmıyor gibi yapmay çalışıyor ama şuan babamın aldattıgını tekrar öğrendi. 2-3 gündür morali çok bozuk onu öyle gördükçe ben kendi ilişkimde de korkulara kapılıyorum. Karşımdaki adamın babam gibi olmasından korkuyorum huzursuzum. Anneme ayrı üzülüyorum kendi geleceğimde korkularımla yaşıyorum babam 53 annem 52 yaşında kocaman insanlar 25 yaşımda onlardan daha yaşlı hissediyorum kendimi geleceğe karşı umutsuz hissediyorum . Ne önerirsiniz ne yapmam gerekli 😒
Fatma ALTAŞ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar.İyiyim sizlerde iyisinizdir umarım. Her ilişkinin dinamiği farklıdır ve geleceğe yönelik kötü düşünerek devam edilemez bazı şeylere. Ama gerek çocukluğumuzda gerek hayatımız boyunca yaşadığımız travmalar bugünümüzü her alanda etkileyebilir bunları zamanla aşmak için dilerseniz profilimden randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler
Fatma ALTAŞ
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri