2. Aile
  3. Eşim ve ailesi ve kendi ailem

Eşim ve ailesi ve kendi ailem

Kız - 22 ay önce
Ya lütfen bana sadece çözüm bulun biri bana bir yol göstersin akıl versin deliricem yeterki beni şu insanlardan kurtarın 1.5 Aylık evliyim o kocam hayatımı geleceğimi mahfetti kandırdı beni bu yobaz doğuluların içine batmana getirdi o ailesi hayatımızın her yerinde burda tek başımayım hepsi üzerime üzerime geliyorlar deliricem dünya görmemiş batmanlıların içinde psikolojim bozuldu 1.5 ay içinde 2 defa hastanelik oldum ilkinde bebeğimi kaybettim dış gebelik ölme riskim vardı beneği almasaydılar 2. Sinde de yoğunbakımına girdim yine ölümden döndüm Saçma sapan örf adetler laf sokmalar yalanlar iftiralar herşeyyy varr burda ben nasıl bir evlilik isteeim nasıl insnlrın içine düştüm Çok zor değil ben hayatıma alacağım insanları seçemiyorum ve kafayı yicem ben bana iftira atanlarla laf sokanlarla yalan söylğyenlerle nasıl geçiricem hayatımı ya delşrttiler beni istemiyorum onlrıı ailesi ve ben arasında dünya kadar fark var eşim biz burda olduğumuz için giyimime bile karışıyor annesi başıma herley getirdi yetmiyor kendisi gibilerinide hayatıma tıkıştırmaya çaışıyor eşim birley yapmıyor milyon defa konuştum söyledim eşime anlattım gidelim buralardan ben burda bu insanların içinde yapamam dedim buraya gelmeyi bn tetcih etmedim yüzük tskıldıktan sonra 360 ° döndü eşim ve ailesi düğünümü yapmadılar ev alıcaz dediler yalan oldu şuan kira parasını yetiştiremiyoruz bileziklerimi altınlarımı emanet aldılar geline yapılması gerekenlerden kaçındılar talanlarla kandırdılar sürüklediler bni bu hayata eşimin ayrıca kredi borçları var hergün kavga ediyoruz ailemş bahane etti seni arıyorlar onlar yüzünden evliliğe alışamıyorsun dedi tabiki öyle birşey yok...ben taa aydından batmana gelmişim burada hiçkimsem yok ama onun ailesi hep burdalar hep tlfnla arıyorlar asılonlar yüzünden eşim evliliğe alışamadı ayakları üzerinde durması gerekiyorkem hala ailesinden medet umuyor belki birşeyler koparırım diye.huzur yok mutluluk yok evliliğe alışamadık onun ailesi yüzünden ben başta elimle heeşeyi konuşmuştum sonradan döndü ilk konuştuğumuz gibi değil burdan bu lanet batmandan çıkmak istiyorum herşey kötüye gidiyor eşimin ailesi yüzünden yol geçen hanı gibi evimiz yeni evli filan demiyorlar sırt pırt burnumuzun dibindeler rahat bırakmıyorlar düzenim kalmadı gelip buzdolabımı açıp kontrol ediyorlar yok böyle bir terbiyesizlik ya Bu ne samimiyet yaaaaa benim evimin düzenini bozuyorlar kendi evlerinden yer minderiyle yastık getirip mutfağa seriyorlar oturmak için bunlar ne tür ne cinsler ya hadlerini bilmiyorlarr benim ailem daha bikere bile olsun evime gelmediler onlarla konuşmam battı eşime artık onlarla konulmayıda kestim gerçi ailemde sahip çıkmıyor oda ayrı konu ni konuşsalar arkamda dursalar ayar öekseler vu insanlara herkes hadfini ve yerini bilicekte ama yok ailem burda yapa yalnızım eşimde bni anlamıyor ben ne yapıcam lğtfen mantıklı birşey söyleyin ben ve bu insanlar arasında dünya kadar fark var bdn ve bu insanların hayatları hayata bakış açılarımız amaç ve hedeflerimşz çok farklı ben bunlarla depil bir önür 1.5 ay dayanamadım 2 defa hastanelik oldum ölümden döndüm ne yapıcam bi akıl verin lütfen lütfennnnnnn
Esen ŞEN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yaşadığınız olumsuz durumlardan dolayı fazla stres yaşıyorsunuz ve bu durum ruh sağlığınıza yansıyor. Ancak bu noktada sizin ne yapmak istediğiniz önemli. Bu konuda görüşmek isterseniz randevu alabilirsiniz ve detaylı görüşebiliriz.
Danışan
Evet ruh halim çökmüş durumda hayatımla oynanıyor normal yani Sağolun randevu almaya çalışıcam inşallah ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler iyi akşamlar
Esen ŞEN
Uzmanın Cevabı: Ben teşekkür ederim, umarım en yakın zamanda daha sağlıklı olursunuz iyi akşamlar diliyorum 🌸
Esen ŞEN
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar