2. Aile
  3. Eşimle ilişkim

Eşimle ilişkim

Papatya - 11 ay önce
Eşim iki yıl önce benden ayrılma fikrini aklına koydugunu ancak bunu araya giren ölüm haberleri nedeni ile ertelendiğini dile getirdi hocam benim onu hiç sevmediğimi ilgisiz olduğumu düşünüyor ancak şöyle bir problem var ki hep kendi içinde yaşayıp bana hiçbirşey dememesi şimdide bu konuda baya ısrarlı beni evden gönderene kadar cabaladi konusmak yerine sürekli küsüyor evden ayrılalı bir ay olacak bir kere bile aramadı ama boşanmak.için bile bir konuşmamı insan konuşmuyor.iletişim kurmuyor.soranlara ben çok çok iyiyim diyormuş.onuda hiç merak etmiyorum evde yokluğunu bile anlamadim diyor muş.ona sevgim sifir diyor muş.bu adam ayni zamanda sevgiler gününde daha çiçek.alip sen her şeye değersin diyen biriydi sevgi bu kadar kolay bitiyor mu anlamıyorum hocam ne yapmam lazım bana bir yol gosterirmisiniz
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, içinde bulunduğunuz ruh hali aile içi ilişkisel problemler ve ayrılık anksiyetesi özellikleri barındırsa bile yine de kesin tanı ve tedavi için, bireysel görüşme ve psikoanalitik bakışla analiz edebilmek için ayrıntılı bir ongorusmeyi öneriyorum. Bu soruya kesin bir yanıt verebilmek için, birçok fizyolojik tetkik ve bir çok soru, gözlem, yaşanmışlıklariniz hakkında bilgi, yetişme tarzlarınız, yaşınız cinsiyetiniz medeni haliniz, Özlem ve hayalleriniz, ilişkili olduğunuz insanlar ve duygusal yapınızın iniş ve çıkışları hakkında ayrıntılı bir görüşme yapabilme imkanınız olabilir mi? Vaktiniz olursa bu platformdayim efendim beklerim.gorusmek üzere ; Geçmiş olsun ...
Silinmiş UZMAN