2. Aile
  3. Intihar etme dusuncesi

Intihar etme dusuncesi

E... ... - 9 ay önce
5 yıllık evliyim 4 yaşında kızım var eşimin ailesi tarafından sürekli kötü sözlere hakaretlere maruz kaldım esim asker yurt dışına gitti 1 yıl ailesiyle kaldım surekli iğneleyici laf söyleme hakaret etme esim geldi tayinimiz cikti doğuya geldik 1 ay önce düşük yaptim kızımın bi kardeşi olsun dıe çok istedim esim ben kadar sevinmedi eşimin ailesi düşük yaptığımda bile umursamadilar eşimde üstüme geldi onlarla birlikte ilaç içmeye kalktım esim şimdi yuzume bakmıyor eşimi çok seviyorum ondan vazgeçmek istemiyorum sadece bu yaşananlara dayanamadım ailesi ben yok gibi davranıyorsun esim ben yokmuşum gibi davranmaya başladı kaldıramadım şimdi içimde sana karşı hiç bisey bırakmadın diyor ne yapmam lazım
Ayça SAATÇI
Uzmanın Cevabı: Merhaba hanımefendi, öncelikle başınız sağolsun, düşük yapmak zor bir deneyim. Ayrıca intihar düşüncesi yabana atabileceğimiz bir konu değil kısa zamanda detaylı değerlendirilmeniz lazım. İsterseniz profilimden randevu oluşturabilirsiniz sizinle derinlemesine yaşantılarınızı çalışmak isterim, isterseniz bir başkasından da yardım alabilirsiniz ama muhakkak yardım alın. Sevgilerimle
Ayça SAATÇI
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma, Sosyal Fobi