2. Aile
  3. Sanki hep ben kötüyüm hissi

Sanki hep ben kötüyüm hissi

Danışan - 24 ay önce
Merhaba ailem hiç bir zaman kız evladına önem vermiyor.Babam bana kötülük yapan akrabalarımla zorla konuşmamı istiyor konuşmazsam cephe alıyor.Annem erkek kardeşime çok önem veriyor bir tane oğlan diye.Erkek kardeşim yanlış ilişkiler yapıyor ve babamın zenginliğini kendininmiş gibi karşı taraflara sunuyor uyarınca defol git sanane benim hayatımdan diyor.Eşim aileme çok yakın çok sıcak kanlı ama kardeşim eşini hiç sevmiyorum nefret ediyorum dedi çok kırıldım nedenini bilmiyorum sürekli ağlıyorum neden böyle bi ailem var ne yapmam lazım bilmiyorum.
Hasan KORKMAZ
Uzmanın Cevabı: Öncelikle merhaba 😊🌿 Zaman zaman ne yapacağımızı bilemediğimiz hangi yolun daha sağlıklı olduğuna karar veremediğimiz, kara bulutların pusladığı virajlarda kaybolmuş, çaresiz hissettiğimiz oluyor. Bu süreçte profesyonel destek almanız önem arz ediyor. 🌿
Hasan KORKMAZ
Psikolog
Uzmanlıklar: Fobiler, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Depresif Bozukluklar