2. Aile
  3. seans sorusu

seans sorusu

12345 - NaN saniye önce
Hocam merhabalar sizi bir arkadaşımdan duydum gerçekten çok memnun kalmış bende randevu almadan bir soru sormak istiyorum. Genel olarak seans almaya ihtiyaç duyuyorum ama tam olarak ne sorunum var bilmiyorum seanslara bu şekilde başlayabilir miyim teşekkür ederim şimdiden
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, eğer seans almaya ihtiyaç duyuyorsanız seanslara tabii ki başlayabilirsiniz, süreç içerisinde üzerinde çalışacağımız amaç hakkında konuşabiliriz. Sevgiler...
Sena İĞDELİ SEVİNÇ
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kişilerarası İletişim Problemleri, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları