Bagımlılık

Ü... G... - 2 yıl önce
Eroin bagımlısıydım bırakalı 27 gün oldu ama aklımdan atamıyorum
Canan RAMADAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yoksunluk çekiyor olmanız çok normal. Madde bağımlılığında rastlanılan bir durumdur. Mutlaka bu alanda uzman birinden destek almalısınız. Aksi durumda kendinizi sürekli bırakıp tekrar başlama döngüsü içinde bulabilirsiniz. Sevgiler...
Canan RAMADAN
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları