2. Bunların dışında
  3. Abimle ilgili soru sormak isti

Abimle ilgili soru sormak isti

Semiiii - 21 ay önce
Merhaba, benim abim 7 aydır evde yataktan çıkmıyor.Bu süreç 7 ay önce baş dönmesi ve halsizlikle başladı gitmedigiz hiçbir doktor kalmadı .Nöroloji,dahiliye, psikiyatri,kulak burun boğaz,göz hastalıkları,beyin ve sinir cerrahisi bu bölümlerin hepsine gittik Filmler ve testlerin sonuçları iyi geldi.ama kendisi 7 aydır yataktan çıkamı***** ise gidiyor ne bizimle konuşuyor ne başka bir iş yapıyor .sürekli yatıp uyuyor.kendisine ne zaman iyi misin diye sorsam hep kötüyüm diyor. Sürekli halsiz hissediyor sürekli yatıyor.bunun sebebi nedir .lütfen geri donrmsiniz.
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, en kısa zamanda bir terapi desteği almasını öneriyorum. Benimle iletişime geçebilirsiniz daha sağlıklı bir süreç izleyebiliriz. Çünkü sebebini ancak iletişim halinde olduğumuzda anlayabiliriz. Sevgilerimle.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar