Bebeğimi kaybettim

S... Ö... - NaN saniye önce
Merhaba ben 18 haftalık bebeğimi erken doğum oldu ve kaybettim daha önce panik atak anksiyetem ve depresyon vardı bu zorlu süreç bunları tekrar tetikledi Bana yardımcı olabilir misiniz
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, öncelikle başınız sağolsun... Tabii yardımcı olmayı çok isterim, ne zaman uygunsanız randevu alabilirsiniz. Sevgilerimle...
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar