2. Bunların dışında
  3. Kendimi Bunalımda hissediyorum

Kendimi Bunalımda hissediyorum

... ... - 12 ay önce
hiç bir şey yapmak istemiyorum yaşadığım şehir ve ailem ve akrabalar dan kaynaklı mutlu olamadığımı hissediyorum ailem ve akrabaların arasına ait değilmişim gibi geliyor mutlu olmam için başka şehir veya yalnız olmam gerek gibi hissediyorum sorun nedir acaba ?
Fatma KORKMAZ
Uzmanın Cevabı: Merhaba :) yaşamınızda duygu, düşünce, davranış olarak ne kadar “kendiniz” olarak varsınız kendinize sormanız gerekebilir. Size göre ideal olan yaşamla şu an olduğunuz yaşam arasındaki farklılık ne kadar artarsa bu sizi olumsuz etkileyecektir. Sonrasında da şu anki hayatımı istediğim yöne çekebileceğim alan/ alanlar var mı diye bakabilirsiniz.
Fatma KORKMAZ
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Yeme Bozuklukları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları