tüp mide raporu

Gegiz - 20 ay önce
merhaba, tüp mide ameliyatı olacağım bunun için daha önce psikolg yazısı almıştım fakat üzerinden zaman geçtiği için yeniden bir psikolog yazısı almam gerekiyor. eğer siz bu yazıyı verebillirseniz online muayne olacağım. dilerseniz size daha önceki raporumu iletebilirim.
Selay Selma YÜNCÜLER
Uzmanın Cevabı: Merhaba🌸 Obezite ve yeme bozuklukları alanında çalışan bir uzmana danışabilirsiniz, ne yazık ki bu alanda çalışmıyorum ve rapor düzenlemiyorum☺️
Selay Selma YÜNCÜLER
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Depresyon ve Mutsuzluk