2. Cinsellik
  3. Cinsel Yönelim

Cinsel Yönelim

Yağmur - 2 yıl önce
Merhaba küçüklükten beri kendimi erkek gibi hissediyorum. ve cinsiyet değiştirmek istiyorum. Kendimi çevreye bu halimle Adapte edemiyorum ve yabancı hissediyorum. İstediğim hiçbir şeyi bu halimle yapmak istemiyorum ve bunlar hayatıma yansıyor ileriye yönelik çok fazla hayalim var ama bu halde değil. Sadece merak ettiğim cinsiyet değiştirdiğimde pişman olur muyum düşüncesi kabul görür müyüm ?
Medine ÜNAL
Uzmanın Cevabı: İsterseniz bunu daha detaylı konuşalım randevu oluşturun.
Danışan
Tamam
Medine ÜNAL
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Cinsel Kimlik ve Yönelim