Erken boşalma

newman - NaN saniye önce
Mrhba erken boşalmam var 1dk sürüp Psikolojikmiş.
Canan RAMADAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, erken boşalma tanısı için belli bir süredir hayatınızda düzenli bir partnerinizin olması ve cinsel aktivitelerinizin büyük çoğunluğunda bu durumu yaşıyor olmanız gerekmekte. Aksi durumda mastürbasyon ile şu şu dakikada gerçekleşen bir boşalma süresi erkendir veya geçtir demek çok sağlıklı olmayacaktır. Dilerseniz, detaylı bilgilendirme ve gerekirse erken boşalma tedavisi için takvimimden uygun olduğunuz gün ve saat aralığına randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler...
Canan RAMADAN
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları