Escinsellik

Emre - NaN saniye önce
Hocam ben ne yazık ki eşcinsel bir erkeğim.binde bir erkekten hoşlanırım.sicak samimi dürüst temiz ve yakışık erkeklerden.bu kafa yapımı değiştiremiyorum.benim kendi iradem dışında .benim kendi isteğim ve tercihim değil.ama öyle kötü alışkanlıkları olan biri değilim cinsellik olarak değil ruhen aşık oluyorum.icten ve.asik olduğum için bide bulantısı .yemek yeiyorum ölüme kadar bir acı çekiyorum.onun için hiç arkadaşım yok.zaten arkadaş edinmeye calistiklarim hoslandigim kişi dir .herşeye kiriliyorum ailamle konuşmuyorum.sinirliyim mutsuzum ise bile zor gidiyorum.yani tamamen bitmiş halldeyim.o ilgi duyduklarında kötü birşey düşünmüyorum benim yakın arkadaşım olsun .ben le zaman geçirsin istiyorum tabi fazla ilgi olunca herkesi kaybediyorsun hayatım bitmiş durumda bu illetten nasıl kurtulucam bilmiyorum.ama sonu mu getireceği kesin...Allah kimsenin başına vermesin ne hayatın var ne geleceğin yapayanlissin.en çok sevdiğim ablamida kazada kaybettim tamamen bitik durumdayım.boy le birisi ne yapmalı hocaya desen namaz kıl vs.pskolka dersen terapi.kuranda bisiy yazmıyor lanetleniyor,insanlar duysa çevren bittin böyle insanın yeri neresi olmalı .....sizden ne yapmam gerekir samimi ve içten cevaplarsanız beni çok mutlu edersiniz hocam.....
Hüseyin AVAĞ
Uzmanın Cevabı: Merhaba sizi çok iyi anlıyorum toplum olarak insanları yaşamlarına tercihlerine saygı duyulmadan yargılamaya hazırlar sizin durumunuzda ciddî bi sorun daha önce yaşadığınız sorunlara odaklanmak lazım bu duruma gelme sebebinizin ana sebebi nedir bunları bulmak lazım ailede nasıl büyütüldunuzde kendinizi eşcinsel olarak görmeye başladınız kendi içinizde cozumleyemediginiz durumlar daha çok nelerdir bunlara cevap bulursak daha çok sizin de kendinizi bu durumdan kurtulmanıza yardımcı olabilir bu yüzden psikolog yardımi almanız gerekli
Hüseyin AVAĞ
Psikolog
Uzmanlıklar: Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk