2. Cinsellik
  3. Eşimle aramızdaki cinsel fark

Eşimle aramızdaki cinsel fark

Xxbbaax - NaN saniye önce
Merhaba 4 aylık evliyim 3 yıldır eşimle birlikteyiz eşim işişkide konuşmayı vb seviyor bense böyle değilim ama o benim böyle olmamı istediğini güzel bir dille beni kırmadan anlattı ama ben öyle yapabileceğimi yatakta daha altif daha baskın veya daha hırçın olabileceğimi düşünmüyorum o kişi ben değilim yani eşimse yatakta zaten evdeki halimin olmaması gerektiğini düşümdüğünü söylüyor ilerisi için ve eşimle mutlu bir beraberlik için elimden geleni yapmak istiyorum nasıl bir yol izleyebilirim
Barış ÇITRIK
Uzmanın Cevabı: Merhaba...Öncelikle eşinizin size anlatmış olduğu isteklerini yapmaya çalışın...Ve bu konuda acele etmeyin, tekrardan aynı şekilde yapamayacağınızı düşünüyorsanız eğer cinsel terapi için yardım alın....
Barış ÇITRIK
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk