2. Cinsellik
  3. Farklı ilişki yaşamak

Farklı ilişki yaşamak

Çaresizlik - 2 yıl önce
Hem erkeklerle hem kadınlarla iliski yasamak istiyorum hiç aklımdan çıkmıyor gördüğüm erkek ve kadınla her türlü iliski ye girmek istiyorum çaresizim ne yapacam yardim edermisiniz ...
Yasemin BAYKAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, detaylı bilgi alabilmek ve yardım istediğiniz konu ile ilgili durum değerlendirmesi yapabilmek için seans oluşturmamış gerekmektedir. Muhtemelen bir cinsel işlev bozukluğu durumu olabilir, detaylı görüşme sağlanılmalı.
Danışan
Olur sıkıntımı çözmem lazım esnafım kendimi işe veremiyorum çoğu zaman aklıma geldikçe dayanamıyorum bir şey yaparım adım çıkar diye endişeliyim ne yapmam gerek nasıl yardım edeceksiniz bana
Yasemin BAYKAN
Uzmanın Cevabı: İnstagram ***** İletişime geçebilirsiniz
Yasemin BAYKAN
Psikolog
Uzmanlıklar: Panik Atak, Travma ve İlişkili Bozukluklar, Depresyon ve Mutsuzluk