2. Cinsellik
  3. Penisim çok fazla sertleşiyor

Penisim çok fazla sertleşiyor

... ... - 9 ay önce
Hocam merhaba seneye 19 yaşıma gireceğim ama bazı sıkıntılarım var. Mastürbasyon yaparken penisim çok fazla sertleşiyor ve aşağıya indiremiyorum (biraz daha açacak olursam çok fazla kalkıyor) bu biraz canımı sıkıyor çünkü ilişkiye girersem yapamam diye korkuyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
Mustafa Can ÜNÜVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Bu durumu çok fazla diye tanımlamanıza neden olan şey nedir? Bahsettiğiniz kadarıyla bu durum neticesinde bazı kaygılarınız ortaya çıkıyor.Kaygı seviyeniz yüksek oldupu durumlarda sertleşme problemi yaşayabilirsiniz. Bu süreci daha iyi anlamak için psikoterapi süreci önerebilirim iyi günler dilerim
Mustafa Can ÜNÜVAR
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Özgül Öğrenme Bozuklukları