2. Cinsellik
  3. Uyarılma problemi zevk almama

Uyarılma problemi zevk almama

... ... - 12 ay önce
İyi akşamlar hocam cinsel ilişki sırasında uyarılma problemim var islanamiyorum zevk almıyorum önceden masturbasyon yaparken asıri zevk alırdım artık masturbasyondan da zevk almıyorum ve sürekli masturbasyon isteği oluyor bırakamıyorum. Doktora gittim ama hormanal bir bozukluk yok dedi ne yapmam gerekiyor.
Levent DOKUZER
Uzmanın Cevabı: Merhabalar artmış masturbasyon davranisi sonucunda bu durumun olmasi muhtemel fiziksel olarak bir sorununuz yoksa cinsel terapi almaniz yararli olacaktir
Levent DOKUZER
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Psikotik Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları