Bunalım

Black - 2 yıl önce
7 8 yaşında mahalledeki marketçi tarafından 1 yıla yakın tacize uğradım kendimi eksik hissediyorum ailemin beni sevmediğini ve sanki bana bakan herkesin bu durumu gördüğünü düşünüyorum kendime zarar vermeye çalıştığım zamanlarımda oldu ama en kötüsü tacizden sonra birkaç sene evden çıkamadım ve her yerde o adamı görüyordum sürekli bir bunalım içindeyim 17 yaşındayım şuan ama kurtulamıyorum
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yaşadığınız taciz olayı tabii ki hayatınızı oldukça etkilemiş fakat bu olayı yaşadığınız anda bırakabilmeniz için öncelikle kabullenerek başlamalısınız. Her zaman o olayı düşünerek ve üzülerek hayatınıza devam ederseniz bu süreç hep böyle devam edecektir. Bu nedenle bu olayı yaşadığınızı kabullenip bundan sonrasında kendiniz için neler yapabilirsiniz bunu düşünebilirsiniz. Kabullenme süreci kolay olmayacaktır bu yüzden terapi desteği almanız çok sağlıklı olacaktır. Profilimden randevu oluşturabilirsiniz yardımcı olabilmek çok isterim. Sevgilerimle.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar