2. Çocuk
  3. Oğlum dudaktan öpüyor

Oğlum dudaktan öpüyor

Disloyal - 19 ay önce
Oğlum yeni 1. Sınıfa başladı ve bir erkek öğrencinin velisi oğlunun dudağından öpüldüğünü söylemiş ve öğretmenimize şikayet etmiş. Öpen kişi ise benim oğlum. Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım ne olur yanıt verin.. 😔
Gamze GERIZ
Uzmanın Cevabı: Selamlar, bunu bir ekran vasıtasıyla görüp kendi hayatında kopyalamış olabilir. Öncelikle bunu anlayabilmek gerekiyor. Ayrıca çocuklar bu dönemlerde kendini ve hissettiklerini daha çok keşfetmeye ve anlamlandırmaya başlar o yüzden cinsel kimlik oluşumunun getirdiği bir süreç olabilir. Telaş yapmadan önce bir uzmana çocuğunuzu götürün lütfen.☘️
Gamze GERIZ
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları