Anlamsızlık

A... K... - 2 yıl önce
Çoğu şey anlamsız geliyor sırf öyle algılıyoruz diye öyle olduğunu düşünme hali yorucu geliyor. Bu bunaltıcı halden nasıl bir çıkar yol bulacağımı da bilmiyorum.
Merve Behice AL
Uzmanın Cevabı: Merhaba, hayatımızda tekrarlayan olaylar, rutinler, yıpratıcı olumsuz yaşantılar vb. gibi durumlar çoğu zaman dünyaya bakış açımızı değiştirir. Bu değişimler ise zihnimizde ve duygu dünyamızda boşluk, anlamsızlık gibi olumsuz hislere neden olabilirler. Rutinlerinizi ve bakış açınızı değiştirmek faydalı olabilir. Bu durum eğer günlük yaşantınızı etkileyecek boyutta ise terapi almak yararlı olacaktır. Sevgiler...
Merve Behice AL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Kişilerarası İletişim Problemleri