2. Depresyon
  3. Ben uyuyorum beynim uyumuyor

Ben uyuyorum beynim uyumuyor

Y... A... - 17 ay önce
Uyuyorum ama beynim sürekli konuşuyor ayrıldığım sevgilimi aklıma getirıyor uyurken bile beynim konuşuyor bu yüzden uyudugmu bile anlamıyorum kafayı yiycej gibiyim günlük yaşantımda böyle beynim susumuyor kafayı yiycek gibiyim hiç bir şey düşünmek istmıyorum beynimi susuturmaya calşıuorum ama imkansz sabaha karşı dhaa cok oluyor
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, bizi rahatsız eden düşünceler, biz onlardan kaçmaya ya da düşünmemeye çalıştıkça daha çok kendilerini gösterirler, yine aynı şekilde üzerinde daha çok düşündükçe de bu sefer bu düşünceler çeşitlenir ve daha da detaylanırlar. Biz psikologlar da aslında tam da böyle zamanlarda devreye gireriz. Sizleri rahatsız eden, işlevselliğinizi zedeleyen bu düşüncelerden kurtulabilmek için sihirli yollar yok ama seanslarla, bu düşünlerle nasıl baş edebileceğinizi öğrenmeye başlayabilirsiniz.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları