2. Depresyon
  3. Bir sorunum mu var

Bir sorunum mu var

... ... - 41 saat önce
Evden çıkamıyorum ,kendimi buraya ait ***** coğu zaman kendi kendime hayali bir dünya oluşturup onlarla konuşuyorum kahkaha atıp ağlayabiliyorum onlarla tartışıyorum bunu artık istemeden yapıyorum farkında bile değilim Ve durup dururken nedensizce ağlar oldum tedavi almalı mıyım bir sorunum mu var yoksa abartıyor muyum?
Berrin İÇİN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar anlattığınız kadarıyla gündelik hayatınızdaki işlevsellik bozulmuş durumda. Kurduğunuz hayali dünyanın sizin için ne anlama geldiğini, yarattığınız karakterlerin aslında sizin için neyi temsil ettiğini, gerçekliğinizin ne durumda olduğunu detaylı konuşmakta fayda var. Bu durum için ilk etapta bir psikiyatrist hekimden destek almanız faydalı olacaktır. Ardından eş zamanlı olarak psikoterapi desteği gereklidir. Destek için bizler her zaman buradayız, sevgiler.💐
Berrin İÇİN
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ölüm/Kriz ve Yas Süreci, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları