1. Soru Sor
  2. Depresyon
  3. Depresyonda mıyım?

Depresyonda mıyım?

Ç... R... - 8 ay önce
İnsanlarla etkili bir iletişim kuramıyorum, sosyal fobim olduğunu düşünüyorum çekingenlik, konuşmayı devam ettirememe de işin içine girince hayatımı baltalıyor resmen. İlişkide arkadaşlıkta olsun hayatımda olan kişilerden bir anda soğuma gelip hayatımdan çıkarıyorum sizce bu normal bişey mi? Uzun zamandır ne ilişki yaşayabiliyor ne de doğru düzgün arkadaş edinebiliyorum ve sürekli kararsızlıklarla boğuşuyorum hayatımla ne yapacağıma karar veremedim ve 2 3 senedir hayatım stabil devam ediyor ne yapmam gerekiyor?
Aybüke KURT
Uzmanın Cevabı: Merhaba öncelikle, yaşadığınız sorunun bir psikolojik bozukluk olduğu söylenebilir genel manada kaygı bozukluğu başlığı altında. Bu psikolojik bozukluk bağlamında bir profesyonel destek almanız fayda sağlayacaktır. Dilerseniz benim takvimim üzerinden de sizin için uygun zamana randevu oluşturabilirsiniz, süreci birlikte yürütmekten memnuniyet duyarım. Sağlıklı günler diliyorum.
Aybüke KURT
Aybüke KURT
Uzman Klinik Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar