2. Depresyon
  3. Depresyonla nasıl başa çıkarım

Depresyonla nasıl başa çıkarım

Ysr - NaN saniye önce
Bana obsesif kompulsif bozukluk majör depresyon hiperaktivite bozukluğu anksiyete teşhisi kondu başa çıkmaya çalışıyorum fakat çok zorlanıyorum ailem anlayışlı yaklaşıyor gibi görünse de aslında yaklaşmıyor çevremde beni anlayan insanlar olmadığı için kendimi daha da kötü hissediyorum terapiyi reddediyorlar depresyona gireceğin bir durum yok diyorlar ama ben durduk yere her gün ağlıyorum sürekli mutsuzum sebebini de bilmiyorum ne yapmalıyım
Merve Ece KAYHAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, burada önemli olan terapi kararını verecek olan kişinin aileniz değil, siz olması. Çünkü problemlerle baş etmeye çalışan kişi sizsiniz. Dilediğiniz zaman bir uzmandan destek alabilirsiniz. Sevgiler.
Merve Ece KAYHAN
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar