2. Depresyon
  3. Duygularım bir anda değişiyor

Duygularım bir anda değişiyor

Kovan kuşu - 2 yıl önce
Merhaba benim sorunum biranda üzülüyorum kendimi hiç mutlu hissetmiyorum ama gerçek mutluluktan bahsediyorum ve kalbim çok fazla ağrıyor neden
Özlem YALÇIN
Uzmanın Cevabı: Merhaba ilk olarak bu sorunu ne kadar süredir yaşadığınız önemli ayrıntılı şekilde sebebini bulmak gerek. Bazen mutluluğa bakış açımızda bizi karamsarlığa itebilir. Düşünceleriniz, beklentileriniz ve hayatınızdaki durumlar duygu durumunuzu şekilendirir içsel olarak ne kadar güçlü olursanız o kadar mutlu hissedersiniz dilerseniz emdr terapi ile probleminize çözüm bulabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.
Özlem YALÇIN
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Panik Atak