2. Depresyon
  3. Evden çıkmak istemiyorum

Evden çıkmak istemiyorum

S... K... - 19 ay önce
Merhaba psikolog hanım. Ben evden çıkmak istemeyecek kadar halsiz ve kötü hissediyorum kendimi terapi almak istiyorum ama haftada 50 dakika bana yeterli gelmeyebilir. Bilgi alabilir miyim?
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba, psikoterapi sürecinin öznesinin siz olduğunu belirtmek isterim. Bu bağlamda, ihtiyaç duyduğunuz takdirde seans sayısı düzenlenebilir. Bunun yanı sıra, seans aralarında benim yönlendirmem ile yapacağınız çalışmalar sayesinde verimliliği de arttıyor olmayı amaçlıyor olacağımızı söylemek isterim. İyi günler dilerim.
Silinmiş UZMAN