2. Depresyon
  3. hiç birşeye hevesim yok

hiç birşeye hevesim yok

K... K... - 19 ay önce
sürekli ağlıyorum ne dışarı çıkasım var ne birşeyle uğraşasım yeme isteğim de gün geçtikçe kayboluyor kendimden nefret etmeye başladım tüm gün oturup sadece ağlıyorum kimseyle konuşasım yok konuşamıyorum da gülecek halim dahi kalmadı ne yapmalıyım nasıl geçer 1.5 yıldır böyleyim
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba kübra, tüm günlerin anlattığın detaylarla geçmeye başlamış anladığım kadarıyla. üstelik 1.5 senedir bu durumda olduğunu yazmışsın bu durum iki hafta bile olsa insanı yıpratan bir durum olduğunu düşünürsek 1.5 yıldır böyleyim diyorsun kim bilir ne kadar yoruldun. İlk olarak tabi ki bu durumun birçok nedeni olabilir şuan direk burdan kısaca bunu çözemeyiz sihirli bir değnek olmadığı sürece. Bu olumsuz duyguları yaşadığın anlarda aklından ilk geçen şeyleri bir kağıda yazmaya ne dersin ? liste halinde ilk etapta örneğin kaygılı olduğun bir anda ne düşündün ya da öfkeli karamsar olduğun anda aklından geçen ilk düşünce neydi gibi istersen böyle başlayabilirsin ilk etapta
Silinmiş UZMAN