2. Depresyon
  3. Hiçbir şey yapasım yok

Hiçbir şey yapasım yok

S... Ş... - 20 ay önce
Hiçbir şey yapasım yok çok kitabı okumak istiyorum, izlemek istediğim film,diziler var ama ruh halim çok çabuk ***** yapmalıyım bilmiyorum.Kendimi 5 dk mutlu 10 dk sonra çok mutsuz ve umutsuz hissediyorum. Çare bulamıyorum.Herkesi anlıyorum neyi neden yaptıklarını biliyorum.Ama artık anlamak değil iyi,huzurlu hissetmek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek?
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, seans sürecinde duygularınızla ilgili çalışmalar yaparak anlamlandırmanıza yardımcı olabilirim. Tüm bu süreç zaman ve çaba istemektedir. Bu sebeple uygun olduğunuz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. Sevgilerimle
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar