2. Depresyon
  3. Kaygi ve takıntı korku heyecan

Kaygi ve takıntı korku heyecan

İkizler - NaN saniye önce
Sürekli heyecan var korku sanki birsey olacak gibi kafam ne düşünürse onu takmaya calisyor sonra ben onu yenmeye calisyorum ve beceriyorum ama Sürekli değişik hastalıklar gibi Bi gün başka Bi günse kendimi iyi hissediyorum arada bir yokluyor alie sorunlarda var biraz 3 ay önce midem sorun vardı Sürekli midem sanki çarpıntı yapıyor birsey yokken heyecan oluyor anlamıyorum kendimi bırakmıyorum en fazla ne olur diye düşünüyorum kendjme teselli veriyorum acaba bu normal birsey mi bunları anlatırken bile bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ederim en kısa sürede inşallah cevabınız bekliyorum sagolun böyle birsey ücretsiz anlatmak insan bazen anlatcak insann bulumaz bu kadar iyi akşamlar
Koray TANEL
Uzmanın Cevabı: Merhaba. İnsan zihninden gün içerisinde çok fazla düşünce geçer. Bazılarının farkında bile olmazken bazılarına özellikle dikkat ederiz, üzerinde düşeriz, fazladan değer veririz. Bu düşünceler geçmişe dönük ya da geleceğe yönelik olumsuz düşünceler olduğunda bizi etkilemeye başlar. Siz de benzer bir durumdan bahsediyorsunuz. Farkında olmadan bazı düşüncelerimiz yoğun duygular yaşamamıza sebep olabiliyor. Bunların nedenlerini bulmak ve üzerine gitmek aslında tedavide uyguladığımız yöntemdir. Siz de kendinizi bırakmayarak, teselli vererek üstesinden gelmeye çalışıyor gibisiniz. İşinize yarıyor ise devam ettirin ancak bulunduğunuz yerde ücretsiz hizmet alacağınız bir sağlık kuruluşu muhakkak vardır. Bir uzman tarafından yönlendirilmeniz ve ne yapabileceğiniz hakkında bilgilendirilmeniz size fayda sağlayabilir düşünüyorum. Kimse sorunları karşısında yalnız değildir yeter ki elindeki imkanların farkında olabilsin. Umarım faydalı olmuştur, Sevgiyle Kalın
Koray TANEL
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel İşlev Bozuklukları