2. Depresyon
  3. Sevdiğim Kişi İyi Hissetmiyor

Sevdiğim Kişi İyi Hissetmiyor

Berkay - NaN saniye önce
Sevdiğim Kişi İyi Hissetmiyor Ve Bende Yanında Olmaya Çalışıyorum Ama İstemiyor Bende Allah Korusun Korkuyorum Kötü Birşey Olur Diye Yanında Olmamı İstemiyor Nasıl Yanında Olurum.
Aleyna YANIK
Uzmanın Cevabı: Olayın nedenini bilmiyorum ancak yalnız kalmak istiyorsa buna saygı duyarak bir süre yalnız bırakmak iyi gelebilir, günde bir kere örn arayarak ya da mesajla onun yanında olduğunuzu hissettirecek kalabalık olmayan birkaç cümle kurabilirsiniz ve bunların zamanı olabilir örneğin akşamları ya da sabahları gibi.. belirli bir zaman daha güvende ve kendisinin isteklerine daha saygı duyulduğunu hissettirebilir süreç içerisinde bunların sayılarını yavaş yavaş arttırabilirsiniz
Danışan
Şuan 20 Gün Olucak Ona Tekrar Yazmam Gerektiğini Düşünüp Duruyorum Endişe Duyuyorum Birşey Oldumu Allah Korusun Yazmalıyım Değilmi
Aleyna YANIK
Uzmanın Cevabı: Ben size yazıp yazmamamızı söyleyemem bu sizin hayatınız, çok değerli ve kıymetli bu nedenle bunu yönetecek olan da sizsiniz ancak bu konudan ötürü zannediyorum ki yoğun kaygılanıyorsunuz. Eğer hayatınızı sekteye uğratacak şekilde bir kaygı durumu yaşıyorsanız öncelikle bu konuda bir yardım almanız hayatınıza dair daha sağlıklı kararlar alabilmeniz noktasında faydalı olabilir. İyi günler dilerim
Aleyna YANIK
Psikolog
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları