2. Depresyon
  3. Yaşam enerjimi kaybettim

Yaşam enerjimi kaybettim

E... E... - 23 ay önce
Yaklaşık 10 ay önce 4 ay süren bi ilişkim benim yaptığım hata yüzünden bitti. Ve aylardır iyi hissetmek için yapmadığım bi psikoloğa danışmak kaldı, yeni kadınlarla flört denedim yeni arkadaşlarlıklar edindim. Ama yaşam enerjimi kaybettim. Mutlu olmak da istemiyorum, hani yaşamımın değeri yokmuş gibi geliyor. Öncesinde yaşadığım kayıplar bu ayrılığın değerini de arttırdı, birikmiş çok sıkıntım vardı artık bi sonuç oluşturdu. Bu kadarı yeter yaşım 19.
Büşra GÜZEL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ilişkiniz kısa sürmesine rağmen ona yüklediğiniz anlamlardan ötürü sizi bu kadar derinden etkilemiş olabilir. Terapi sürecinde yaşadığınız bağlanma şekline çalışılıp bu durumdan sağlıklı bir şekilde ayrılmanız üzerine çalışılabilir. Bunun için size uygun gün ve saatlerden randevu oluşturabilirsiniz.
Büşra GÜZEL
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları