2. Depresyon
  3. Zevk Alamıyorum

Zevk Alamıyorum

ysff - 19 ay önce
Uzun zamandır yaptığım hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Mesela arkadaşlarım komedi yayınları izliyorlar. Gülen herkesi seyrediyorum sadece. Espiriler komik bile gelmiyor. Evden cikmak istemiyorum. kimseyle görüşmek istemiyorum. Ama artık dur demek istiyorum kendime. Diğerleri gibi nasıl olurum?
Murat ÇABUK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. Yaşadığınız bu durumun ne zamandan beri böyle olduğu, altında yatan nedenlerin neler olduğunun anlaşılması, bu durumla etkili başa cıkmaniz ve bu durumu sağlıklı bir şekilde ele alabilmeniz açışından bir uzmandan destek almanızı öneririm. İyi günler.
Murat ÇABUK
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Travma ve İlişkili Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk