3. erkek arkadaşım çok mutsuz

erkek arkadaşım çok mutsuz

y... ... - 7 gün önce
9 yıllık bir ilişkim var hafta ya nişanım olacak ama erkek arkadaşım çok mutsuz hayatin onun için birsey ifade etmedigini gülmek istemediğini ben kimseye gidip gelmem diyor benden çok birsey bekleme evleniyoruz sadece diyor ben kimsenin gözünde adam değildim is ciddye bindi diye şimdi adam mı oldum diyor sevgilim döneminde onu kırdım ilişki uzadığı için tamam ayrılalım diyorum onada evet demiyor sizce napmalym yorumlarınız çok kıymetli
Enes UTKU
Uzmanın Cevabı: Merhaba, anladığım kadarıyla erkek arkadaşınız ilişkiyi bitirmeyi istemiyor ancak devam etmek için de sizden beklediği şeyler var. Öncelikli olarak sizin de desteğinizle kendi içinde çözmesi gereken şeyler var. Sitedeki cevap hakkım sınırlı olduğu için yapmanız gereken şeyleri burada anlatamıyorum. Bu konuyu daha detaylı konuşabilmemiz için randevu alırsanız sağlıklı bir şekilde aktarabilirim.
Enes UTKU
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk