3. Erkek arkadaşım ne istiyor

Erkek arkadaşım ne istiyor

... ... - NaN saniye önce
2 yıldır birlikte yaşadığım sevgilim beyin ameliyatı olmaya karar verdi. Bu karardan sonra çok değişti. Bana hayatında aile, arkadaş kimseyi istemediğini ayrılmak veya ara vermek istediğini söyledi. Ama gitmemi istemediğini, eskisi gibi devam etmemizi ve kimseye söylemememi de istedi. Ayrıca üç gündür son zamanlarda geçirdiğimiz en güzel günler. Hem duygusal hem fiziksel olarak Sevgiliymişiz gibi davranıyor. Beni sevdiğini de söylüyor. Ben ameliyat sürecinde beni korumak istediği için yaptığını düşünüyorum bu yüzden şu an dese medeni bir şekilde kabul ediyorum. Ama gerçekten ayrılmak isteyen biri böyle davranır mı?
Ayça SAATÇI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, dediğiniz gibi ameliyat kararına ilişkin bir durum olabilir. Gerçekten ayrılmak istiyor mu diye sormuşsunuz buna bu mesajdan çıkarım yapabilmek mümkün değil maalesef. “Sevgiliymişiz gibi davranıyor” demenizden şu an ayrı olduğunuz çıkarımını yapıyorum. Yine de sizi çift terapisinde görmek isterim, bu soru işaretlerinizi gidermek için mesajlaşmaktan daha doğru bir yol olacaktır. İyi günler
Ayça SAATÇI
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Güven Kaybı / Aldatma / Aldatılma, Sosyal Fobi