3. Eşimden ayrılmak konusu

Eşimden ayrılmak konusu

r... ... - NaN saniye önce
Merhaba. 27 yıllık evliyim yaşım 53. Dominant bir eşim, sakin bir karakterim var. Artık farkındayım, yoruldum, ayrılmak istiyorum. Eşim istemiyor, çok sevdiğini ve bensiz yapamayacağını söylüyor. 8 aydır da bir ilişkim var huzur bulduğum. Ayrılmamı bekliyor. Sıkıştım. Yardıma ihtiyacım var.
Fatma İzel ŞAHİN
Uzmanın Cevabı: Merhaba boşanma süreci boyunca destek almanız ruh sağlığınız açışından çok kıymetlidif. Seanslara baslamnızı öneririm. Sizi dinlemek ve yardımcı olmak isterim. Seans almak ister misiniz?
Fatma İzel ŞAHİN
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri