3. Eşimin ruh değişimleri

Eşimin ruh değişimleri

Melisa - 22 ay önce
Iyi günler, sizinle yakın zamanda randevu almak istiyorum, büyük bir boşlukta hissediyorum kendimi. Eşimle boşanma aşamasına gelip geri barıştık. Şimdi anne düşkünü oldu her sabah annesine yada annesi ona mesaj atarak güne başlıyoruz. Evliliğimi daha da mahfettigini hissediyorum. Birden anne bağımlısı oldu, onunla konuşmaya çalıştım ancak annesiyle arasına girdiğini sandı. Bundan sonra her sabah bu olacak dedi. Size sorunların hepsini anlatsam beraber çözüm bulabilir miyiz? Ve sizce bu normal mi?
Merve Ece KAYHAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, dilerseniz seans içerisinde daha detaylı konuşabiliriz çiftler arası sorunlarda çözümü genellikle çift terapisinde bulmak daha işlevsel ve kalıcı olabiliyor. Eşinizde gelmek isterse çift terapisi daha yararlı olabilir. Sevgiler.
Merve Ece KAYHAN
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar