3. Evlendiğime pişman hissediyoru

Evlendiğime pişman hissediyoru

Ö... C... - NaN saniye önce
6 ay önce 5 senelik ilişkim ile evlendim. Ailesi ve kendisinin sürekli yalana başvurması yüzünden inişli çıkışlı bir ilişkiydi. Evlenirken maddi olarak üzerine hiç sorumluluk yüklemedim kadın olarak bütün herseyi ben karşıladım . Çalışmadığı dönemlerde yaptığı yüklü miktarda borcu ödedim ve üzerime kredi çektim. Baskıcı bir babam vardı rahat bulusamıyordum mezun olduktan sonra atanamadım bende evlenmeyi tercih ettim. Suan atandım şehir değiştirdik ama mutlu değilim. Başka erkeklerin ilgisi hoşuma gidiyor. Kendisi evde yardımcı değil doğru düzgün çalışmaz ve sorumluluk sahibi değil evde herseyi düşünen benim. Herseyi çok bildiğini iddia ettiği için konuşamıyoruz da . Ayrılmayı düşünüyorum ama gelecek yıllarda pişman olur muyum bilmiyorum. Gençliğimi yaşamak istiyorum üzerimdeki sorumluluklardan çok yoruldum . Evlenmeden önce maddi şeyleri ve bu sorumlulukları hiç düşünen biri değildim. Sürekli erkeklerden ilgi görüyordum aslında ama suan hoşuma gidiyor aslında amaçların cinsellik olduğunu da biliyorum ne yapabilirim
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba. Bu noktada, iyilik halinizi destekleyecek adım hangisi olacak? Bunun üzerine düşünüp bir adım atabilirsiniz.
Silinmiş UZMAN