3. Flörtöz mesajlaşmalar

Flörtöz mesajlaşmalar

... ... - 8 gün önce
Erkek arkadasimla 3 aydır birlikteyiz. Gecenlerde beni en yakın kız arkadasına bahsettiğini soyledi. Bende merak ettim haliyle. Sonra evden bir sureligine ayrildi bende bilgisatarindan whatsap uzerinden tum yazismalarina baktim. Kiz arkadasiyla yazismalari fazla samimiydi. Neyse hicbir sey demedim. Bana yemek siparisi vermem icin telefonunu verdi. Bende telefonundan instagrama girip baktim. Bana attigi ne kadar reels varsa bu arkadasina da bazilarini atmis. Ve baska bir kizla da yazismis. Ama okuyamadim o kizla yazismalarini. Sonra bunu soyledigimde bana artik guvenmedigini ,kisisel alanina girdigim icin kizdi. Sevmedigini falan soyledi. Sonra gece boyunca geldi sarilarak uyudu. Simdi de biraz zaman verelim birbirimize sakince tekrardan konusmak dilegiyle yazmis . Simdi tekrardan baslasak ne o bana guveniyor ne de ben ona guveniyorum. Nasil olacak ne yapmam gerekiyor tekrar ne zaman konusmaliyiz lutfen yardim edin
Beyda DURGUT
Uzmanın Cevabı: Merhaba, Uzmandan destek almanız gerekiyor. Dilerseniz randevu oluşturabiliriz
Beyda DURGUT
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Ergenlik Dönemi Sorunları