3. Flörtün yazmaması

Flörtün yazmaması

... ... - NaN saniye önce
iki haftalık ortak arkadasımız vasıtasıyla tanıstıgım bir flörtüm var (flört denilebilirse). Yanyana iken cok yakın davranıyor bana . Fakat ayrılınca numaramı falan istemiyor (ortak arkadaşımızdan alabilir) Numaramı almama gerekcesi ise daha yavas ilerlemek istemesiymis. Benim yanımda gayet rahat telefonu hep masada. Sevgilisi olsa arkadasımın bana söyleyeceğini düsünüyorum. Yanımda yakın davranıp ayrılınca hiç yazmamasının sebebi nedir ?
Şeyda KAYMAK
Uzmanın Cevabı: Ah bu belirsizlikler :) Ne kadar zor! Flört, doğası gereği belirsizlik barındırıyor. Belki bu yüzden bu kadar heyecanlı ve bizi meşgul ediyor. Anladığım kadarıyla açık iletişim kurmamışsınız flört olarak tanımladığınız kişiyle. Numaranızı alma ya da sevgilisi olup olmama konusunda duyumlar ve gözlemlerle sonuca varmaya çalışmışsınız. Bunu öğrenmenin sağlıklı yolu, kendi beklentilerinizi ve aklınıza takılan soruları açıkça ifade etmekten geçiyor. Bunu yapmakta zorlanma nedenleriniz ne olabilir? Üzerine çalışmakta fayda olabilir. Sevgiler
Şeyda KAYMAK
Psikolog
Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri, Depresif Bozukluklar