3. İLGİ VERMEYİ BİLMİYORUM

İLGİ VERMEYİ BİLMİYORUM

E... ... - NaN saniye önce
ERKEK ARKADAŞIM BENİ ARAMIYORSUN BENİ SEVDİĞİNİ GÖREMİYORUM DİYOR BENİM ELİMDE OLAN BİSİ DEĞİL BU GÜN İÇİNDE BİR KERE ARAMA YETERLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE UZAK MESAFE İLİŞKİSİ YAŞIYORUZ. NASIL DAVRANMAM GEREK ONU ÇOK SEVİYORUM NASIL BUNU ONA HİSSETİRECEGİM BİLMİYORUM
Özlem YALÇIN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, bağlantınızın kopmayarak devam etmesi güzel burda küçük sürprizler ekleyebilirsiniz. İlişkilerde iki tarafın farklı sevgi dilleri olabilir onu öğrenerek, tanıyarak ona göre yaklaşımlar kendisini yalnız hissettirmez ve ilişkinizin güçlenmesini sağlar. Zorluk yaşamaya devam ederseniz terapi desteği alabilirsiniz. Görüşmek üzere iyi akşamlar dilerim. Sevgiler..
Özlem YALÇIN
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Panik Atak