3. İlişkide baskı ve şiddet

İlişkide baskı ve şiddet

N... Ö... - NaN saniye önce
Erkek arkadaşım tarafından hem çok sevildiğimi düşünüyorum hem de hakaret ve şiddete maruz kalıyorum. Erkek arkadaşım çok kıskanç ve baskıcı yaptığı her şeyi beni kıskandığı ve sevdiği için yaptığını söylüyor. Yaptığı şeyleri kaldıramıyorum ama aynı zamanda onu bırakamıyorum değişmesini umut ediyorum sizce bırakmam mi gerekiyor değiştirmeye mi çalışmalıyım?
Özlem ODABAŞI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, sizi tanımadan ve detaylı dinlemeden bir şey söylemem sağlıksız olacaktır. Lakin manipülasyona maruz kalıyor olabilirsiniz. Neden böyle bir ilişkiyi seçtiğiniz ve ne yapmayı istediğiniz üzerine konuşabiliriz. Dilerseniz randevu takvimim üzerinden seans alabilirsiniz. İyi günler dilerim
Özlem ODABAŞI
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri