3. İlişkide yaş farkı

İlişkide yaş farkı

albudaben - NaN saniye önce
Merhabalar. Kendimden 16 yaş büyük üni hocamla bir ilişki yaşıyorum. Yaklaşık 4 5 aylık bir ilişki bu. Şimdilik her şey yolunda ben 22 o 38 yaşında. Bana yaklaşımı çok güzel ve böyle devam ederse evliliğe gidebileceğini düşünüyorum. Ama bir yandan da bu ilişkinin alışılmışın dışında olduğunun farkındayım. Şuan her ne kadar mutlu olsam da ilerisi için endişelerim de var. Sizin bu konudaki fikrinizi alırsam çok sevinirim. Teşekkürler.
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, iki insan birbirini sevip saydıktan sonra geri kalan her şey birer teferruat haline geliyor. Bununla beraber sizin ilişkiden ne beklediğiniz ve ilişkinizden ne kadar doyum aldığınız çok önemli bir nokta. Endişelerinizi ve neden bu konuların sizin için endişe haline geldiğini kendinize sorun. Sonrasında ise bunlar halledilebilecek konular mı yoksa sizler için zor konular mı bunu değerlendirin. Bu değerlendirmeler size ışık tutacaktır. Umarım her zaman her şey en istediğiniz şekilde olur. Sevgilerimle...
İclal Havva KÖPRÜCÜ DUVAR
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma ve İlişkili Bozukluklar