3. Kendimi değersiz hissettiriyo

Kendimi değersiz hissettiriyo

B... ... - 3 ay önce
Mrb hocam 30 yasindaym 7 aylık evliyim nişanlılık sevgilim doneminde eşim çok ilgiliydi bana çok değer veriyodu evlendigimizden beni bindefa bı seni seviyorum demedi ne kadar suslensem hiç demiyo güzel olmuşsun .kendimi değersiz hissediyrm onada onun değerli olduğunu hissettirmiyrm o yapmadıkça bnm de icimden gelmiyo lütfen yardmci olun
Nilüfer Sultan CANTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar. İlişkinizde bu değişimi, nasıl hissettiğinizi içten ve yapıcı bir iletişim yoluyla eşinizle paylaşmanız; bu değişimi onun da fark edip etmediğini sormanız, bu değişime nelerin sebep olduğunu, her iki tarafın nasıl katkısı olabileceğini konuşmanız birbirinizi anlama ve nasıl bir yol izleyebileceğinize yönelik birlikte çözüm aramanızı kolaylaştırabilir. Eğer var olan durum hala devam ederse bir çift terapisine başvurabilirsiniz ya da bir ruh sağlığı uzmanından bireysel danışma hizmetini alabilirsiniz.
Nilüfer Sultan CANTÜRK
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar