Kıskançlık

Justthesstuffff - NaN saniye önce
Sevgilim çok kıskanç hiç bir erkek arkadaşımla konuşmama izin vermiyor milyonlarca defa konuştum bunu ama anlamıyor kalpli vs konuştuğum bir arkadaşım vardı o istemediği için konuşmayı kestim kalpli konuşmadan ben de rahatsız olurum diye düşündüm hak verdim ama bu kişiyle tekrar konuşmak istiyorum beni aradığı için şimdi konuşuyoruz ama sürekli yok ona yazıcam onunla konuşursan seninle sıcak konuşamam rahatsız olurum diyip duruyor zamanla senden bahsederim ona diyorum ama anlamıyor kalpli konuştuğumuz zamanlar sevgilim yoktu ve normal 9 senelik arkadaşım bana ters bi hareleti hiç olmadı yan gözle bakmak gibi bişey olmasının imkanı yok sevgilim bana güvenmediği için böyle yaptığını düşünüyorum sizce bu güvensizlik mi kendisi de hiç bir kızla konuşmuyor ama ben mesafeli konuşsa karışmam kıskanmam fakat o öyle değil hemen yok hesap sorucam o çocuğa kimse benim sevgilimle kalpli konuşamaz samimi olduğumuz için öyle konuşuyorduk şu an kalpli konışmam zaten bi mesafe olur ama sürekli onunla konuşursan ben sana sıcak olamam diyor arkadaşıma küfür ediyor tanıştığım sizi desem de aynı bu şekilde konuşmaya devam ediyor
Özlem ODABAŞI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, buradan ve bu şekilde değerlendirme yapmak sağlıksız olacaktır. Neden böyle bir ilişki içinde kalmaya çalıştığınızı, bu duruma neden izin verdiğinizi ve bu süreci nasıl yürütebileceğinizi dilerseniz seans oluşturarak birlikte bulabiliriz. Sağlıklı günler diliyorum.
Özlem ODABAŞI
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri