3. Kiz arkadasim hakkinda

Kiz arkadasim hakkinda

Y... A... - 20 ay önce
Merhaba, benim kiz arkadasimin onceden yasadigi olaylardan dolayi travmatik eski iliskiden dolayi sadece tabi ondan degil tetikledigi icin belki ama histerik kisilik bozuklugu oldugunu dusunuyorum sitenizde yazanlari da okudum inanilmaz bir sekilde hepsi sanki kisiligini aciklar gibi yaziyor ve beni de bu durum endiselendiriyor ortada bicbir sey yokken anlamsiz seyler cok buyuyup farkli noktalara cekilebiliyor ve ben de nasil yaklasmaliyim bilemiyorum endiseleniylrum napmam gerektigini bilmiyorum o yuzden size yazmak istedim
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, öncelikle her okuduğunuzun kız arkadaşınızda olması kişilik bozukluğu yaşadığı anlamına gelmiyor. Kişilik bozukluğu çok büyük bir ruhsal problemdir. Kız arkadaşınıza yapabileceğiniz en önemli iyilik, psikolojik danışmanlık desteği almasını istediğinizi söylemektir. Eğer kendisi karar verirse profilimden randevu oluşturabilirsiniz. Tabii ki destek almasını düşündüğünüzü söylerken de sağlıklı bir şekilde söyleyebilmek önemli olacaktır. Bu süreci sağlıklı atlatabilmek adına siz de bir seans oluşturabilirsiniz. Böylelikle ilişkinizi daha iyi anlamlandırarak yardımcı olabilirim. Sevgilerimle.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar