3. NASIL İLERLİYORUZ

NASIL İLERLİYORUZ

MUNF. - 16 ay önce
kategoride birden fazla seçenek var benle ilgili ilişki ,öfke , kaygı , kendim önce nasıl ilerlediğimizi görüşmelerinizi nasıl gerçekleştirdiğinizi merak ediyorum kabullenmediğim öfkelendiğim kabul etmediğim bir sürü şey var ve umudum çok azaldı gerçekten bana iyi gelecek mi daha önce bir dönem ilaç kullandım ve bana yarardan çok zararı oldu artık bunu yapmak istemiyorum işimden dolayı yüz yüze görüşecek vaktim yok bir arkadaşımın tavsiyesiyle denemeye karar verdim beni bilgilendirirseniz randevu oluşturmak istiyorum
Elif SEÇİLMİŞ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ilk görüşmemizi yaptıktan sonra sorunun ne olduğunu birlikte anlamaya çalışıyoruz ve nasıl ilerleyeceğimize karar veriyoruz. Bununla birlikte çeşitli tekniklerde kullanabiliyoruz önce tanışmamız gerekli tabi ki :)
Danışan
Görüşmede benim nerde olduüğum önemli mi rahat olduğum herhangi bir yer olsa farkeder mi ?
Elif SEÇİLMİŞ
Uzmanın Cevabı: Sessiz ve yalnız olduğunuz ortamlar uygun olacaktır.
Elif SEÇİLMİŞ
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Öfke Kontrolü, İlişki / Evlilik Problemleri