3. Ne yapacağımı bilmiyorum

Ne yapacağımı bilmiyorum

H... K... - NaN saniye önce
23 yaşındayım 3 yıllık bir ilişkim var.Erkek arkadaşım karakter ve ahlak olarak iyi birisi.Huylarını ve davranışlarını seviyorum fakat tip olarak istediğim bir görünüşü yok.Bunu utanarak söylüyorum ama Öyle. Bazen ona istemeden kötü davranıyorum.Geeçekten çok denedim ama hep aynı sonuçla karşılaşıyorum.Defalarca ayrılmayı denedim onu üzmemek için fakat kendim de sevdiğim için ayrılamıyorum.Ama bu şekilde de olmuyor.Belki siz karakter önemli diyeceksiniz ama bunu yaşadım ve sadece karakter önemli değil:(Kafamdaki görüntüyle uyuşmuyor.Ben bu şekilde dengesiz davranınca o da üzülüyor.Ayrilırsam onun gibi birini bulamam diye korkuyorum.Lütfen yardımcı olun beni yargılamadan
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba sizin için karakterin ve dış görünümün ne kadar önemli olduğunu düşünüp yüzde olarak puanlayabilirsiniz hangisinin oranı yüksek ise o sizin için daha önemli anlamına gelecektir. 3 yıldır bu ilişkiye devam ettiğinize göre aranızda bir duygusal bağ oluşmuştur onunla birlikte iken ve birlikte değilken kendinizi nasıl hissettiğinizi düşünebilirsiniz bu ilişki size ne hissettiriyor mutlu musunuz değil misiniz bunları düşünüp bulmak gerekiyor. Sevdiğiniz birinden ayrılmanız sizi üzecektir eğer ayrılık kararı verirseniz bu kararın size neler getireceğini ve size ne hissettireceğini düşünebilirsiniz. Dış görünüm derken bunu biraz açabilir misiniz yani kilo sorunu mu var, saçları mi dökülmüş, boyu mu kısa sizi rahatsız eden şey/şeyler tam olarak nedir. Bütün bunları düşündükten sonra ilişkiye devam veya ayrılık kararını vermek gerekiyor.
Silinmiş UZMAN