3. Neden Aşık Olamıyorum?

Neden Aşık Olamıyorum?

jerens - NaN saniye önce
3 4 ay önce sevgilimden ayrıldım ve hala başka bir kişiye aşık olamıyorum sadece önümde gördüğüm kişiyi beğeniyorum ve o bana yüz verene kadar sevmeye devam ediyorum onu elde edince bırakıyorum ve bunun çok yanlış bir davranış olduğunu bilmeme rağmen bunu yapmaya devam ediyorum hemde bu alışkanlığı bırakamıyorum.
İrem LOKMACI
Uzmanın Cevabı: Amir Levine “Bağlanma” kitabını okumanı öneririm.
İrem LOKMACI
Uzman Klinik Psikolog
Uzmanlıklar: Depresif Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Travma ve İlişkili Bozukluklar